چاپ شاپرک ، مرکز تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و پاکت (ست اداری)، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل، ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، لیوان کاغذی، لیبل سی دی و … می باشد. این مجموعه مبتکر و مجری اولین وب سایت سفارش آنلاین چاپ در ایران بوده و یکی از کاملترین مجموعه های چـاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. آتلیه طراحی شاپرک ارائه دهنده طرح های زیبا و مبتکرانه می باشد. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

قابل توجه مشتریان گرامی

قابل توجه مشتریان شهرستان: با توجه به ازدحام بسیار شدید در تایم عصر در باربری وطن، تا آخر سال 98 کلیه سفارشات در تایم صبح تحویل باربری وطن می شود. در نتیجه کارهای آماده و فرم های ارسال صبح روز بعد تحویل میگردد ولی ارسال با چاپار طبق روال گذشته عصر همان روز انجام می شود.

 

توجه : امکان ثبت سفارش لمینت مات و براق یکروزه مجددا راه اندازی شد و سفارشات لمینت بدون تاخیر تحویل می گردد.

توجه: لیبل و محصولاتی که بصورت تمام لاتین و یا زبان های غیر فارسی می باشد و لیبل هایی که مربوط به تولید مواد غذایی و تولیدات مواد شیمیایی و صنعتی می باشد، همگی نیاز به مجوز از سازمان مربوطه را دارند. در صورت ثبت سفارش محصولی که مجوز مربوطه را ندارد هزینه پرداخت شده در حساب کاربری شما بستانکار شده و در سفارش بعدی می توانید استفاده کنید. در صورت درخواست به عودت وجه ۱۰% از مبلغ کل کسر و مابقی عودت می گردد. همچنین چاپ سفارش مربوط به فال قهوه، تتو و طرح هایی که از بانوان با لباس باز استفاده شده غیر ممکن می باشد.

شماره کارت و حساب جهت پرداخت صورتحساب:
شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۳۲۹۵۵۷۵
شماره حساب : ۵۶۲۸۵۲۲۵۹۶
شماره شبا : IR55  0120  0100  0000  5628  5225  96
بانک ملت – اسرافیل ابراهیم نژاد

کلیه سفارشات طراحی و چاپ هم بصورت آنلاین از طریق سامانه سفارش آنلاین چاپ شاپرک و هم بصورت حضوری در شرکت شاپرک قابل انجام و پیگیری می باشد.