چاپ شاپرک ، مرکز تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و پاکت (ست اداری)، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل، ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، لیوان کاغذی، لیبل سی دی و … می باشد. این مجموعه مبتکر و مجری اولین وب سایت سفارش آنلاین چاپ در ایران بوده و یکی از کاملترین مجموعه های چـاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. آتلیه طراحی شاپرک ارائه دهنده طرح های زیبا و مبتکرانه می باشد. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

قابل توجه مشتریان گرامی

تراکت پرفراژدار
لیبل طلاکوب
کارت ویزیت برش خاص

شماره کارت و حساب جهت پرداخت صورتحساب:
شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۳۲۹۵۵۷۵
شماره حساب : ۵۶۲۸۵۲۲۵۹۶
بانک ملت – اسرافیل ابراهیم نژاد

توجه : بعلت افزایش شدید قیمت کاغذ و مواد اولیه، کلیه قیمت های موجود در سایت دچار افزایش قیمت خواهد و فاکتور صادر شده در صورت عدم پرداخت در آن روز فاقد اعتبار می باشد. در ضمن بعلت تغییر آنی قیمت ها در صورت مغایرت زیاد فاکتور پرداخت شده با قیمت روز بازار مواد اولیه در بعضی موارد، میزان افزایش قیمت به مشتری اطلاع داده می شود. در صورت تمایل مابقی هزینه فاکتور شده و پس از پرداخت چـاپ خواهد شد. در غیر اینصورت فاکتور پرداختی کنسل شده و هزینه پرداختی برگشت داده می شود. اعلام تفاوت هزینه (در صورت اختلاف) نهایت در همان روز یا روز بعد از پرداخت اعلام میشود.

کلیه سفارشات طراحی و چاپ هم بصورت آنلاین از طریق سامانه سفارش آنلاین چاپ شاپرک و هم بصورت حضوری در شرکت شاپرک قابل انجام و پیگیری می باشد.