چاپ شاپرک ، مرکز تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و پاکت (ست اداری)، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل، ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، لیوان کاغذی، لیبل سی دی و … می باشد. این مجموعه مبتکر و مجری اولین وب سایت سفارش آنلاین چاپ در ایران بوده و یکی از کاملترین مجموعه های چـاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. آتلیه طراحی شاپرک ارائه دهنده طرح های زیبا و مبتکرانه می باشد. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

قابل توجه مشتریان گرامی

قابل توجه مشتریان گرامی:

با توجه به قرار گرفتن فعالیت چاپخانه ها در گروه شغلی 1، چاپخانه ها در حال حاضر به فعالیت خود ادامه خواهند داد و چاپ شاپرک هم تا اطلاع ثانوی باز بوده و به فعالیت خود ادامه میدهد اما یکسری محدودیت ها در این 2 هفته وجود خواهد داشت :
1- احتمال تاخیر 1 الی 2 روزه در زمان تحویل سفارشات به غیر از سفارشات یکروزه وجود خواهد داشت.
2- ارسال محموله های شهرستان به باربری وطن از ظهر همان روز به صبح روز بعد موکول خواهد شد.
3- ساعت کاری مجموعه شاپرک از 9 صبح الی 16 کاهش پیدا خواهد کرد.
4- خط تولید و چاپ نایلون در این 2 هفته تعطیل بوده و به ناچار ادامه روند سفارشات قبلی و جدید چاپ نایلون به بعد از تعطیلات موکول خواهد شد.
5- هر لحظه امکان تغییر تصمیم دولت و تعطیلی چاپخانه ها وجود دارد به همین دلیل این نکته را حین ثبت سفارش در نظر بگیرید.
6- در صورت بروز هر گونه محدودیت و تاخیر جدید، مجددا اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: لیبل و محصولاتی که بصورت تمام لاتین و یا زبان های غیر فارسی می باشد و لیبل هایی که مربوط به تولید مواد غذایی و تولیدات مواد شیمیایی و صنعتی می باشد، همگی نیاز به مجوز از سازمان مربوطه را دارند. همچنین چاپ سفارش مربوط به فال قهوه، تتو و طرح هایی که از چهره بانوان استفاده شده به دستور وزارت ارشاد غیر ممکن می باشد. در صورت ثبت سفارش محصولی که مجوز مربوطه را ندارد هزینه پرداخت شده در حساب کاربری شما بستانکار شده و در سفارش بعدی می توانید استفاده کنید. در صورت درخواست به عودت وجه ۱۰% از مبلغ کل کسر و مابقی عودت می گردد.

شماره کارت و حساب جهت پرداخت صورتحساب:
شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۸۴۳۲۹۵۵۷۵
شماره حساب : ۵۶۲۸۵۲۲۵۹۶
شماره شبا : IR55  0120  0100  0000  5628  5225  96
بانک ملت – اسرافیل ابراهیم نژاد

کلیه سفارشات طراحی و چاپ هم بصورت آنلاین از طریق سامانه سفارش آنلاین چاپ شاپرک و هم بصورت حضوری در شرکت شاپرک قابل انجام و پیگیری می باشد.