نکته مهم قبل از سفارش

۱- به مجموعه فایل هایی که به علت پایین آوردن هزینه ها بصورت مشترک داخل یک فرم چاپی بسته شده و نسبت به نوع رنگ فایل ها تفکیک نمی شوند فرم عمومی گفته می شود. هر فرم عمومی دارای میانگین رنگ خاص می باشد و رنگ ها بر اساس، رنگ قالب فرم چاپی تنظیم می شود از این رو کلیه کارهایی که در این فرم چاپ می شوند با ۱۵% اختلاف رنگ نسبت به مانیتور استاندارد مواجه خواهند شد و این درصد تغییر در طرفین کار متفاوت خواهد بود. این اختلاف در رنگ های خاص مانند قهوای، بنفش، یاسی و … بیشتر خواهد بود. (کارت ویزیت، سربرگ و پاکت، لیبل، فاکتور، تراکت، بروشور، کاتالوگ های تک برگ، فولدر کد 201 و لیوان کاغذی، همگی فرم عمومی می باشند.)
۲- کیله سایزهای ارائه شده در لیست قیمت، سایز فایل دریافتی می باشد. سایز سفارشات بعد از برش نسبت به نوع خدمات سفارش مورد نظر تغییر خواهد کرد.
۳- تمامی کارهای چاپی با ۳% الی ۷% باطله یا کسری تحویل میگردد.
۴- چنانچه فایل ارسالی بصورت RGB-16BITS باشد مسئولیت رنگ ها به عهده شما می باشد.
۵- کیفیت کلیه فایل های ارسالی بایستی ۳۰۰ Dpi باشد در صورت استفاده از کیفیت پایین تر کارهای چاپی شما با افت کیفیت مواجه خواهد شد.
۶- در فرم های ویزیت ۳ میلی متر و در فرم های لمینت ۵ میلی متر از چهار طرف فاصله برش رعایت شود.
۷- در فرم های دارای یووی موضعی احتمال جابجایی تا یک میل وجود دارد و فاصله فایل یووی تا لبه کار به اندازه ۷ میلی متر رعایت شود. در صورت عدم ارسال فایل یو وی موضعی از طرف سفارش دهنده، شرکت مکان های مناسب را به سلیقه خود یووی خواهد کرد و جای هیچ گونه شکایتی وجود ندارد . در فایل های طلاکوب احتمال جابه جایی تا ۲ میل برای طلاکوب وجود دارد و به هیچ وجه از فونت و خطوط نازک جهت طلا کوب استفاده ننمایید . در صورت چاپ نشدن و یا پر شدن مسئولیت به عهده مشتری می باشد و همچنین از تمپلات طلاکوب پرهیز کنید، احتمال ریختگی و یا کچلی وجود خواهد داشت.
۸- چنانچه در فرم های کتان طرح بصورت تمپلات باشد شرکت مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت.
۹- در صورت استفاده از نوشته های ۴ رنگ مرکز مسئولیتی در قبال کار نخواهد داشت. در صورت استفاده از Qr-code وظیفه چاپخانه فقط چاپ محصول می باشد و خوانا یا ناخوانا بودن آن به عهده مشتری است.
۱۰- در کلیه کار های چاپی خطای برش وجود دارد. در کارت های دورصاف تا ۳ میل، لمینت های دورگرد ۵ میل و تراکت ها تا ۵ میل.
۱۱- ساخت پاکت به صورت دستی بوده و احتمال خطا در کادر و داشتن سفیدی غیر قابل اجتناب می باشد.
۱۲- طراحی : مسئولیت کلیه اشکلات ناشی از غلط املایی و اشتباهات پس از تایید طرح نهایی مطلقاً با تایید کننده می باشد و آخرین فایل ارسالی توسط شرکت چاپ خواهد شد و فایل های قبلی پاک می شود. در طراحی اختصاصی تا 3 بار طراحی یا ویرایش انجام می شود. در طراحی طرح های آماده 1 بار طراحی و ویرایش انجام می شود. فاکتورهای طراحی تا یکماه قابل پیگیری و ویرایش می باشد و ویرایش های پس از آن مشمول هزینه ویرایش می باشد. آخرین طرح ارسالی فقط ذخیره می شود و در صورتی که روی طرح ارسالی از سوی طراحان ما تغییراتی ایجاد کرده و سفارش چاپ دهید مسئولیت اشتباه در چاپ فایل بر عهده مشتری می باشد. مشتری یا موظف می باشد که ویرایش را اعلام کند تا از سوی طراحان ما انجام شود و تائید کند و یا در صورت تغییر طرح حتما در سفارش چاپ اعلام کند که فایل طراحی را تغییر داده است.
۱۳-تحویل کلیه کارهای چاپی پس از آماده شدن، تنها بعد از تسویه حساب کامل امکان پذیر بوده و قبل از تسویه کار ارسال یا تحویل نمی گردد .
۱۴-اشکالات کارهای چاپی حداکثر تا هفت روز بعد از تحویل کار قابل بررسی بوده و لازمه چاپ مجدد ارسال کلیه کارهای چاپ شده به شرکت و تایید کارشناس چاپ می باشد. کسر حتی یک برگ از کل کار به مفهوم قابل استفاده و مورد قبول بودن آن است و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ مجدد آن ندارد.
۱۵-هزینه طراحی مندرج در فاکتور نصف هزینه واقعی و با پنجاه درصد تخفیف جهت چاپ در این شرکت است و در صورت ارائه اصل فایل روی سی دی، فلش و غیره پنجاه درصد تخفیف لغو و هزینه طراحی دو برابر می گردد. هزینه طراحی در صورت لغو کار تحت هیچ شرایطی عودت داده نمی شود.
۱۶- کلیه تعرفه های موجود در سایت و در فاکتور فوق با ۹% تخفیف ویژه همکاران محاسبه گردیده است ، در صورت درخواست فاکتور فوق به صورت مهردار این تخفیف لغو و به مبلغ فاکتور اضافه میگردد.
۱۷-فایل های ارسالی جهت چاپ با فرمت jpg و رزولیشن ۳۰۰ باشد و در صورت ارسال فایل لایه باز تمام خطاهای احتمالی از قبیل تغییر فونت، وکتور، افکت و رنگ به عهده سفارش دهنده می باشد.
۱۸-نوشته های مشکی باید به صورت تک رنگ باشد.نوشته های مشکی در زمینه های رنگی باید مولتی پلای باشد.نوشته های سفید در زمینه مشکی دارای استروک دو پیکسل مشکی تک رنگ باشد.زمینه مشکی پرکلاغی باید به صورت ۱۰۰ در هر یک از چهار رنگ باشد. در صورت عدم توجه به مسائل فوق مشکلات پیش آمده از این بابت به عهده مشتری می باشد .
۱۹-مشتریان محترم موظف هستند که کارهای خود را در شرکت تحویل گرفته و چک نمایند. در صورت مشکل چاپی، شرکت فقط موظف به تجدید چاپ بوده و کلیه هزینه های ایاب و ذهاب جهت تهران و شهرستان به عهده مشتری می باشد و زمان تجدید چاپ و یا رفع مشکل چاپی به اندازه زمان چاپ اول بوده و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.
۲۰- لیبل و محصولاتی که بصورت تمام لاتین و یا زبان های غیر فارسی می باشد و لیبل هایی که مربوط به تولید مواد غذایی و تولیدات مواد شیمیایی و صنعتی می باشد، همگی نیاز به مجوز از سازمان مربوطه را دارند. در صورت ثبت سفارش محصولی که مجوز مربوطه را ندارد هزینه پرداخت شده در حساب کاربری شما بستانکار شده و در سفارش بعدی می توانید استفاده کنید. در صورت درخواست به عودت وجه ۱۰% از مبلغ کل کسر و مابقی عودت می گردد. همچنین چاپ سفارش مربوط به فال قهوه، تتو و طرح هایی از بانوان با لباس باز استفاده شده غیر ممکن می باشد.
۲۱- قبل از پرداخت فاکتور دقت نمایید جهت لغو در صورتی که سفارش در فرم بسته نشده باشد مبلغ ۱۰ درصد از فاکتور شما کسر و الباقی عودت داده خواهد شد .
۲۲- کارهای چاپی پس از سفارش تا دوماه قابل پیگیری و دریافت می باشد . پس از آن در صورت مفقودی یا خرابی شرکت هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
۲۳-پرداخت فاکتور فوق به منزله موافقت با بندهای اعلام شده بوده و پس از انجام کار هیچ گونه اعتراضی مورد قبول نمی باشد.