چاپ پوستر در سایز و جنس های مختلف

چاپ پوستر

چاپ پوستر بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط هایی که در مسیر تردد عموم هستند، مانند فروشگاه ها، رستوران ها، سالن های سینما و … نصب و استفاده میشود. زمانی که میخواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما، عموم مردم هستند حتما از چاپ پوستر استفاده نمائید. چاپ پوستر در سایزهای مختلف و جنس های متنوع انجام میشود.

چاپ پوستر در فرم اختصاصی

در فرم اختصاصی، پوستر شما به تنهایی در یک فرم چاپی بسته شده و به همین دلیل حق انتخاب زیادی در جنس کاغذ و نوع روکش پوستر دارید. جنس کاغذ می تواند کاغذ تحریر و گلاسه از 135 گرم تا 300 گرم باشد و امکان چاپ بدون روکش و یا با روکش یووی براق، سلفون مات و سلفون براق نیز باشد. امکان انجام خدمات یووی موضعی و طلاکوب نیز بر روی پوستر اختصاصی وجود دارد.

چاپ پوستر سایز 50×35

چاپ انواع پوستر تبلیغاتی، همایش، پوستر انتخاباتی
چاپ پوستر A3
چاپ پوستر سایز 50×35

چاپ پوستر سایز 50×35 یک تبلیغ محیطی بسیار موثر می باشد. چاپ پوستر برای معرفی مصولات و خدمات، جهت اطلاع رسانی یک همایش یا نمایشگاه و همچنین تبلیغات انتخاباتی و … بسیار مفید و کاربردی می باشد. انتخاب نوع کاغذ بستگی به کاربرد پوستر شما، مدت زمان قابل استفاده و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای تبلیغات دارد.

 • چاپ پوستر 50×35
 • تحریر 70 و 80 گرم
 • گلاسه از 90 تا 300 گرم
 • چاپ تکرنگ، 2 رنگ و تمام رنگی

چاپ پوستر سایز A3

چاپ انواع پوستر تبلیغاتی، همایش، پوستر انتخاباتی
چاپ پوستر انتخابات
چاپ پوستر سایز A3

چاپ پوستر سایز A3 یک پوستر با سایز بسیار مناسب و کاربردی جهت تبلیغ محصول شما، همایش ها و یا خود شما در انتخابات مختلف می باشد. مطالب بیشتری را در این سایز میتوان گنجاند و یا از تصاویر بزرگتری در چاپ پوستر A3 استفاده کرد. از چاپ پوستر جهت تبلیغات محیطی استفاده میشود و به نوعی در محدوده مورد نظر جهت تبلیغ قرار داده میشود.

 • چاپ پوستر A3
 • تحریر 70 و 80 گرم
 • گلاسه از 90 تا 300 گرم
 • چاپ تکرنگ، 2 رنگ و تمام رنگی

چاپ پوستر سایز 60×45

چاپ انواع پوستر تبلیغاتی، همایش، پوستر انتخاباتی
طراحی و چاپ انواع پوستر تبلیغاتی
چاپ پوستر سایز 60×45

چاپ پوستر سایز 60×45 یک تبلیغ محیطی بسیار موثر می باشد. چاپ پوستر برای معرفی مصولات و خدمات، جهت اطلاع رسانی یک همایش یا نمایشگاه و همچنین تبلیغات انتخاباتی و … بسیار مفید و کاربردی می باشد. انتخاب نوع کاغذ بستگی به کاربرد پوستر شما، مدت زمان قابل استفاده و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای تبلیغات دارد.

 • چاپ پوستر 45×60
 • تحریر 70 و 80 گرم
 • گلاسه از 90 تا 300 گرم
 • چاپ تکرنگ، 2 رنگ و تمام رنگی

چاپ پوستر سایز 70×50

چاپ انواع پوستر تبلیغاتی، همایش، پوستر انتخاباتی
چاپ انواع پوستر تبلیغاتی و انتخاباتی
چاپ پوستر سایز 70×50

چاپ پوستر سایز 70×50 یک پوستر با سایز بسیار مناسب و کاربردی جهت تبلیغ محصول شما، همایش ها و یا خود شما در انتخابات مختلف می باشد. مطالب بیشتری را در این سایز میتوان گنجاند و یا از تصاویر بزرگتری در چاپ پوستر 70×50 استفاده کرد. از چاپ پوستر جهت تبلیغات محیطی استفاده میشود و به نوعی در محدوده مورد نظر جهت تبلیغ قرار داده میشود.

 • چاپ پوستر 50×70
 • تحریر 70 و 80 گرم
 • گلاسه از 90 تا 300 گرم
 • چاپ تکرنگ، 2 رنگ و تمام رنگی

چاپ پوستر در فرم عمومی

فرم عمومی چاپ پوستر به فرم های چاپی ای گفته میشود که سفارش چند مشتری مختلف با طرح های متفاوت در یک فرم در کنار هم چاپ میشود. به همین دلیل هزینه لیتوگرافی و چاپ بین سفارشات مشتریان تقسیم شده و هزینه نهایی مقرون به صرفه تر خواهد شد.

چاپ پوستـر بصورت ارزان و فوری در فرم عمومی بر روی کاغذ تحریر 80 گرم و گلاسه 135 گرم و بدون روکش انجام میشود.

چاپ پوستر گلاسه 135 گرم

چاپ پوستر گلاسه 135 گرم در فرم عمومی
چاپ پوستر گلاسه 135 گرم
 • چـاپ پوستر گلاسه 135 گرم
 • A3 – 35×50 – 60×45
 • 50×70 – 60×90 – 100×70
 • چاپ تمام رنگی

چاپ پوستر تحریر 80 گرم

چاپ پوستر تحریر 80 گرم
چاپ پوستر تحریر 80 گرم
 • چـاپ پوستر تحریر 80 گرم
 • A3 – 35×50 – 60×45
 • 50×70 – 60×90 – 100×70
 • چاپ تمام رنگی

نکات کلی راهنمای طراحی و چاپ پوسـتر:

 • مد رنگی فایل طراحی باید CMYK و ۸bit بوده و باید فرمت فایل ارسالی JPG باشد.
 • در صورتی که توسط کرل طراحی کرده اید خروجی PDF گرفته و در فتوشاپ به JPG تبدیل نمائید.
 • برش ها دارای خطا بوده و از طرفین به یک اندازه برابر برش نمی خورند. تا حد ممکن از طرح های قرینه استفاده نکنید.
 • فونت های مشکی باید دارای کد رنگی C=0 M=0 Y=0 K=100 باشد و سایز فونت نباید از ۶ پوینت کمتر باشد.
 • جهت استفاده از فونت سفید در زمینه مشکی حتما باید به فونت،استروک تک رنگ مشکی ۲ پیکسل دهید.
 • در صورت استفاده از فونت مشکی در زمینه رنگی باید فونت را مولتی پلای کنید.
 • زمان چاپ: زمان سفارشات به جنس آن بستگی دارد که در فرم بالا آمده. در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ثبت شود از همان روز و در غیر اینصورت از روز کاری بعد محاسبه خواهد شد. زمانهای اعلامی زمان چاپ بوده و تحویل یا ارسال آن صبح روز بعد می باشد.

سوالات متداول در مورد چاپ پوستر

نحوه ثبت سفارش چـاپ سربـرگ در سایت شاپرک چگونه است؟

در این صفحه انواع مختلف پوستر با توجه به نوع سایز آنها دسته بندی شده است. در هر دسته تنوع مختلف آن جنس به همراه سایزهای مختلف قابل اجرا، تعداد، زمان چاپ و قیمت ها آمده است. شما وارد جنس مورد نظر شده و آیتم های مورد نظر را انتخاب می کنید. سپس فایل نهایی و آماده خود را که با فرمت JPG و با مُد رنگی CMYK است را آپلود می کنید و پس از اتمام آپلود و در مراحل بعدی سفارش خود را نهایی و ثبت می کنید.

اگر فایل آماده و مناسب برای چاپ نداشته باشم چکار کنم؟

شما میتوانید با ثبت سفارش طراحی پوستر و ارسال فایل لوگو و اطلاعات لازم جهت طراحی سـربرگ مانند نام مجموعه، نام شخص و سمت، آدرس و تلفن، مشخصات شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و ایمیل و همچنین رنگ مورد نظر خود جهت طراحی، این کار را به همکاران ما در آتلیه طراحی چاپ شاپرک بسپارید تا بهترین و مناسب تربن طرح را به شما ارائه دهند. همکاران ما طرح را برای شما ارسال نموده و شما میتوانید نظرات و تغییرات مد نظر را تا نهایی شدن کامل طرح اعلام نمائید تا از سوی ما انجام و مجدد برای شما ارسال گردد.

نحوه تحویل و یا ارسال سفارشات پـوستر چگونه است؟

نحوه تحویل یا ارسال سفارشات مشتریان تهرانی: مشتریان عزیز در شهر تهران میتوانند بصورت حضوری سفارشات خود را از انبار چاپ شاپرک دریافت نمایند. همچنین حین ثبت سفارش، شما میتوانید گزینه ارسال توسط پیک را انتخاب نمائید تا همکاران ما بلافاصله پس از آماده شدن سفارش با شما هماهنگ نموده و برایتان توسط پیک ارسال نمایند.

نحوه ارسال سفارشات مشتریان شهرستانی:  ارسال سفارشات به شهرستان به 2 روش باربری وطن و تیپاکس می باشد. ارسال و تحویل بار به این مجموعه ها به صورت رایگان و بدون هزینه پیک شهری انجام میشود و هزینه ارسال بار پس کرایه شده و به عهده مشتریان عزیز می باشد. هزینه ارسال توسط باربری از تیپاکس ارزانتر می باشد ولی تیپاکس بسته شما را در آدرس مورد نظر شما تحویل میدهد در صورتی که شما خودتان باید بسته خود را از انبار باربری شهرتان دریافت نمائید.

دلیل ارزان بودن سفارشات چاپ پـوستر نسبت به شرکت های دیگر چیست؟

چاپ شاپرک بصورت مستقیم و بدون واسطه از مشتریان خود سفارش گرفته و چاپ می کند و چون اکثر مشتریان ما همکاران چاپی در تهران و شهرستان می باشند، این مجموعه کمترین قیمت را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد و مانند شرکت های دیگر 2 نوع قیمت برای همکار و غیر همکار ندارد. چاپ شاپرک سعی بر آن داشته تا با حذف هزینه های مازاد و از بین بردن واسطه ها، کمترین قیمت را برای چاپ سفارشات خود ارائه دهد.

تعهد و گارانتی چاپ شاپرک نسبت به سفارشات چاپی خود چیست؟

چاپ شاپرک به عنوان یک چاپخانه مشتری‌محور ، رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی نسبت به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند. مشتریان گرامی باید نکاتی را در مورد چاپ پوستر نیز در نظر بگیرند. چاپ سفارشات پوستر هم در فرم اختصاصب و هم فرم های عمومی انجام میشود. در فرک های عمومی فایل شما به همراه فایل های مشتریان دیگر در یک فرم بسته شده و چاپ میشود که این موضوع موجب میشود که علاوه بر کم شدن هزینه های چاپ، رنگ های طرح های مختلف کمی روی هم تاثیر گذاشته و مقداری تغییر رنگ در سفارش شما وجود داشته باشد. پوسـتر ها همیشه در هنگام برش دارای مقداری خطا بوده و از طرفین به یک اندازه و برابر برش نمی خورند.

در صورتی که خطاهای چاپی نظیر لک، رنگ پاشیدگی، کجی و اشتباهات برش، جابجایی بیش از اندازه یووی موضعی نسبت به فایل چاپی و از این قبیل مشکلات در سفارشات باشد، این مجموعه خود را موظف به اصلاح و یا تجدید چاپ سفارش شما با همان زمان چاپ اولیه می داند.

آیا می توان ابعاد پـوستر را تغییر داد و با اندازه دلخواه چاپ کرد؟

بله. ما سایزهای استاندارد پوسـتر را جهت ثبت سفارش قرار داده ایم ولی هر سایز دیگری را می توانیم برای شما چاپ کنیم. اگر مایل به چـاپ این محصول در سایز خاص می باشد یک سایز نزدیک به سایز مد نظر ثبت سفارش کرده و قبل از پرداخت تلفنی هماهنگ نمائید تا سایز و هزینه فاکتور شما را تغییر دهیم و سپس پرداخت نمائید.

چاپ شاپرک به عنوان اولین چاپخانه دارای سیستم ثبت سفارش آنلاین چاپ، این امکان را برای مشتریان محترم خود فراهم کرده است تا بدون نیاز به حضور فیزیکی بتوانند تنوع محصولات پوسـتر همراه با تعرفه هر کدام را در سایت www.shaparakgroup.com مشاهده کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. کارشناسان و همکاران متخصص و مجرب ما آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می‌باشند.

چاپ شاپرک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

چاپ شاپرک توئیتر چاپ شاپرک یوتیوپ چاپ شاپرک تلگرام اینستاگرام آپارات فیسبوک لینکداین