سفارش طراحی

طراحی یکی از مهم ترین و اصلی ترین مرحله قبل از چاپ می باشد. اگر میخواهید یک چاپ با کیفیت و کاربردی داشته باشید که بسیار جالب و خلاقانه باشد و در نگاه اول بتواند هدف شما از تبلیغات را به مشتریان شما القاء کند و بر روی آنها تاثیر گذار باشد، نیازمند یک طراحی اصولی و خلاقانه می باشید. چاپ شاپرک دارای آتلیه طراحی می باشد و می تواند شما را در این زمینه همراهی کند.

ثبت سفارش طراحی

سفارشات طـراحی در مجموعه چاپ شاپرک به 2 طریق انجام می شود:

۱- طـراحی اختصاصی : اطلاعات مورد نظر شما نظیر اسم، آدرس، تلفن، لوگو، رنگ سازمانی و … از شما دریافت شده و یک طرح اختصاصی توسط گروه طـراحی مجموعه اجرا شده و برایتان ارسال می گردد. در صورت تائید کلیت طرح، تغییرات مد نظرتان جهت نهایی کردن طرح روی آن انجام می شود ( تا ۳ مرحله می توان طرح را ویرایش کرد). در صورتی که طرح اول مورد نظر شما نباشد، طرح اولیه پاک شده و تا ۲ مرتبه دیگر با توجه به توضیحات و خواسته شما طرح جدید ارسال شده و تغییرات انجام می شود. در نظر داشته باشید در صورت درخواست اعمال تغییر روی طرح ارسالی به معنای تائید کلیت طرح بوده و پس از انجام تغییرات طرح متفاوت دیگری اجرا نخواهد شد.

۲- طـراحی طبق طرح های آماده : تعداد زیادی طرح آماده و کد دار در وب سایت موجود می باشد که در صورت مشاهده و تمایل به طـراحی شبیه طرح فوق، با هزینه کمتری اطلاعات شخصی شما طبق همان کد اعلام شده برایتان انجام خواهد شد و امکان ۳ مرحله ویرایش و تغییر در جزئیات طرح امکان پذیر می باشد و کلیت طرح دقیقا مانند نمونه انتخابی می باشد.

ثبت سفارش ویرایـــش طراحی:

  • ویرایش طراحی فقط برای سفارشات طراحی که قبلا توسط چاپ شاپرک انجام شده باشد امکان پذیر است.
  • ویرایش طراحی باید در حد تغییر آدرس و یا تلفن و یا حذف و اضافه کردن چند خط اطلاعات یا شبکه های اجتماعی باشد.
  • تغییر مطالب تراکت ها و تغییر موضوع آن بعنوان ویرایش طراحی محسوب نمی شود و باید برای آن سفارش طراحی ثبت کرد.
  • امکان تغییرات بنیادی در طراحی وجود نخواهد داشت و نهایت می توان مقداری در رنگ و یا چیدمان تغییرات کوچک انجام داد.
  • در صورتی که طراحی شما قبلا توسط چاپ شاپرک انجام نشده باشد، باید حتما سفارش طراحی ثبت کنید تا از ابتدا طراحی شود و امکان ویرایش طرح های آماده ارسالی از سوی خود مشتریان وجود ندارد.
  • سرعت طراحی: اصولا ویرایش پس از 24 ساعت کاری برای شما ارسال میشود. شما می توانید با انتخاب گزینه فوری به سفارشتان سرعت ببخشید تا سفارشاتی که قبل از ظهر ثبت شوند همان روز طراحی و برای شما ارسال گردد.
  • دریافت فایل: اگر مایل به دریافت فایل اصلی و لایه باز طرح نهایی خود هستید میتوانید این گزینه را انتخاب نمائید. در غیر اینصورت طرح شما در آرشیو چاپ شاپرک ذخیره میشود و هر زمانی که نیاز به چاپ مجدد و یا ویرایش داشتید، با داشتن شماره سفارش طراحی خود به راحتی به آن دسترسی خواهید داشت.

چاپ شاپرک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

چاپ شاپرک توئیتر چاپ شاپرک یوتیوپ چاپ شاپرک تلگرام اینستاگرام آپارات فیسبوک لینکداین