کارت نوبت بیمار

امروزه در هر مطب و یا کلینیکی جهت وقت دادن به بیمار نیاز به یک کارت نوبت بیمار می باشد. این کارت علاوه بر اینکه مانند کارت ویزیت، آدرس و مشخصات مطب و یا کلینیک را به بیمار شما میدهد، دارای جدولی برای یادآوری نوبت معاینه و یا مراجعه بعدی می باشد.

کارت نوبت بیمار نوعی از کارت ویزیت ها می باشد که روکش ندارند و به راحتی میتوان بر روی آن با خودکار نوشت. جنس های گلاسه بدون روکش، انواع کتان و مخصوصا مقوا کارتی از جمله بهترین جنس ها جهت کارت نوبت بیمار می باشد.

کارت نوبت بیمار

کارت ویزیت گلاسه یووی و بدون روکش

چاپ کارت ویزیت گلاسه
چاپ کارت ویزیت گلاسه بدون روکش دورصاف
کارت ویزیت گلاسه یووی و بدون روکش
 • چاپ کارت ویـزیت گلاسه
 • چاپ تمام رنگی در سایزهای متنوع
 • روکش یووی / بدون روکش / فیلتردار
 • گلاسه 300 گرم

چاپ کارت ویزیت کتان آلمـان و امبـاس

چاپ کارت ویزیت کتان آلمان و امباس
چاپ کارت ویزیت کتان امباس دورصاف
چاپ کارت ویزیت کتان آلمـان و امبـاس
 • چاپ کارت ویزیـت کتان آلمان و امباس
 • چاپ تمام رنگی در سایزهای متنوع
 • دورگرد و دورصاف / مربع / طلاکوب / لمینت کتان
 • کتان بافت دار آلمان و امباس 300 گرم

چاپ کارت ویزیت مقوا کارتی

چاپ کارت ویزیت مقوا کارتی
چاپ کارت ویزیت مقوا کارتی دورصاف
چاپ کارت ویزیت مقوا کارتی
 • چاپ کارت ویـزیت مقوا کارتی
 • چاپ تمام رنگی در سایزهای متنوع
 • دورصاف / دورگرد / نقره کوب
 • مقوا کارتی 300 گرم بدون روکش

نکات کلی راهنمای طراحی و چاپ کارت ویـزیت:

 • مد رنگی فایل طراحی باید CMYK و ۸bit بوده و باید فرمت فایل ارسالی JPG باشد.
 • در صورتی که توسط کرل طراحی کرده اید خروجی PDF گرفته و در فتوشاپ به JPG تبدیل نمائید.
 • برش ها دارای خطا بوده و از طرفین به یک اندازه برابر برش نمی خورند. تا حد ممکن از طرح های قرینه استفاده نکنید.
 • فونت های مشکی باید دارای کد رنگی C=0 M=0 Y=0 K=100 باشد و سایز فونت نباید از ۶ پوینت کمتر باشد.
 • جهت استفاده از فونت سفید در زمینه مشکی حتما باید به فونت،استروک تک رنگ مشکی ۲ پیکسل دهید.
 • در صورت استفاده از فونت مشکی در زمینه رنگی باید فونت را مولتی پلای کنید.
 • نوع چاپ: چاپ کارت ویزیـت در فرم عمومی بصورت تمام رنگی بوده و طرح های تکرنگ و 2 رنگ هم در همین فرم با همان قیمت چاپ میشود.
 • تعهد رنگ: در فرم عمومی همیشه تا 15 درصد تغییر رنگ در چهاررنگ اصلی نسبت به مانیتور چاپ وجود دارد و دقیقا رنگ مانیتور در نمی آید. این تغییر امکان دارد در طرفین کـارت ویزیت متفاوت بوده و اصولا جنس کاغذ و نوع روکش بر روی رنگ کار تاثیر خواهد گذاشت.
 • زمان چاپ: زمان سفارشات به جنس آن بستگی دارد که در فرم بالا آمده. در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ثبت شود از همان روز و در غیر اینصورت از روز کاری بعد محاسبه خواهد شد. زمانهای اعلامی زمان چاپ بوده و تحویل یا ارسال آن صبح روز بعد می باشد.
 • سفارشات یکروزه: سفارشات یکروزه در صورتی که شنبه الی چهارشنبه قبل از ساعت 10 ثبت شود، روز بعد ساعت 16 آماده خواهد بود.

سوالات متداول در مورد چاپ کارت نوبت بیمار

نحوه ثبت سفارش چاپ کارت نوبت بیمار در سایت شاپرک چگونه است؟

در بالا انواع مختلف کارت نوبت بیمار با توجه به نوع جنس کارت ها دسته بندی شده است. در هر دسته تنوع مختلف آن جنس به همراه سایزهای مختلف قابل اجرا، تعداد، زمان چاپ و قیمت ها آمده است. شما وارد جنس مورد نظر شده و آیتم های مورد نظر را انتخاب می کنید. سپس فایل نهایی و آماده کارت ویزیـت خود را که با فرمت JPG و با مُد رنگی CMYK است را آپلود می کنید و پس از اتمام آپلود و در مراحل بعدی سفارش خود را نهایی و ثبت می کنید.

اگر فایل آماده و مناسب برای چاپ نداشته باشم چکار کنم؟

شما میتوانید با ثبت سفارش طراحی کارت ویزیت و ارسال فایل لوگو و اطلاعات لازم جهت طراحی کارت مانند نام مجموعه، نام شخص و سمت، آدرس و تلفن، مشخصات شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و ایمیل و همچنین رنگ مورد نظر خود جهت طراحی، این کار را به همکاران ما در آتلیه طراحی چاپ شاپرک بسپارید تا بهترین و مناسب تربن طرح را به شما ارائه دهند. همکاران ما طرح را برای شما ارسال نموده و شما میتوانید نظرات و تغییرات مد نظر را تا نهایی شدن کامل طرح اعلام نمائید تا از سوی ما انجام و مجدد برای شما ارسال گردد.

نحوه تحویل و یا ارسال سفارشات کارت نوبت بیمار چگونه است؟

نحوه تحویل یا ارسال سفارشات مشتریان تهرانی: مشتریان عزیز در شهر تهران میتوانند بصورت حضوری سفارشات خود را از انبار چاپ شاپرک دریافت نمایند. همچنین حین ثبت سفارش، شما میتوانید گزینه ارسال توسط پیک را انتخاب نمائید تا همکاران ما بلافاصله پس از آماده شدن سفارش با شما هماهنگ نموده و برایتان توسط پیک ارسال نمایند.

نحوه ارسال سفارشات مشتریان شهرستانی:  ارسال سفارشات به شهرستان به 2 روش باربری وطن و تیپاکس می باشد. ارسال و تحویل بار به این مجموعه ها به صورت رایگان و بدون هزینه پیک شهری انجام میشود و هزینه ارسال بار پس کرایه شده و به عهده مشتریان عزیز می باشد. هزینه ارسال توسط باربری از تیپاکس ارزانتر می باشد ولی تیپاکس بسته شما را در آدرس مورد نظر شما تحویل میدهد در صورتی که شما خودتان باید بسته خود را از انبار باربری شهرتان دریافت نمائید.

 

دلیل ارزان بودن سفارشات چاپ کارت وقت بیمار نسبت به شرکت های دیگر چیست؟

چاپ شاپرک بصورت مستقیم و بدون واسطه از مشتریان خود سفارش گرفته و چاپ می کند و چون اکثر مشتریان ما همکاران چاپی در تهران و شهرستان می باشند، این مجموعه کمترین قیمت را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد و مانند شرکت های دیگر 2 نوع قیمت برای همکار و غیر همکار ندارد. چاپ شاپرک سعی بر آن داشته تا با حذف هزینه های مازاد و از بین بردن واسطه ها، کمترین قیمت را برای چاپ سفارشات خود ارائه دهد.

تعهد و گارانتی چاپ شاپرک نسبت به سفارشات چاپی خود چیست؟

چاپ شاپرک به عنوان یک چاپخانه مشتری‌محور ، رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی نسبت به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند. مشتریان گرامی باید نکاتی را در مورد چاپ کارت ویـزیت نیز در نظر بگیرند. چاپ سفارشات کارت ویزیـت در فرم های عمومی انجام میشود. در این فرم ها فایل شما به همراه فایل های مشتریان دیگر در یک فرم بسته شده و چاپ میشود که این موضوع موجب میشود که علاوه بر کم شدن هزینه های چاپ، رنگ های طرح های مختلف کمی روی هم تاثیر گذاشته و مقداری تغییر رنگ در سفارش شما وجود داشته باشد. کارت ویزیـت ها همیشه در هنگام برش دارای مقداری خطا بوده و از طرفین به یک اندازه و برابر برش نمی خورند.

در صورتی که خطاهای چاپی نظیر لک، رنگ پاشیدگی، کجی و اشتباهات برش، جابجایی بیش از اندازه یووی موضعی نسبت به فایل چاپی، بلند شدن روکش های سلفون و لمینت و از این قبیل مشکلات در سفارشات باشد، این مجموعه خود را موظف به اصلاح و یا تجدید چاپ سفارش شما با همان زمان چاپ اولیه می داند.

آیا می توان ابعاد کارت وقت بیمار را تغییر داد و با اندازه دلخواه چاپ کرد؟

کارت ویزیـت هایی که به صورت دورصاف می باشند را میتوان در هر سایزی که دلخواه و مورد نظر شما می باشد چاپ کرد ولی کارت ویـزیت های دورگرد به این علت که برای آنها قالب ساخته شده است و ضرب می شوند، امکان تغییر قالب در آنها وجود ندارد.

چاپ شاپرک به عنوان اولین چاپخانه دارای سیستم ثبت سفارش آنلاین چاپ، این امکان را برای مشتریان محترم خود فراهم کرده است تا بدون نیاز به حضور فیزیکی بتوانند تنوع محصولات کارت ویـزیت همراه با تعرفه هرکدام را در سایت www.shaparakgroup.com مشاهده کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. کارشناسان و همکاران متخصص و مجرب ما آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می‌باشند.

چاپ شاپرک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تلگرام اینستاگرام لینکداین گوگل پلاس فیسبوک آپارات

کارت ویزیت خاص | کارت ویزیت خلاقانه | کارت ویزیت برش خاص | کارت ویزیت برش خاص