نحوه تحویل و ارسال کارهای چاپی آماده شده | چاپ شاپرک

دریافت سفارش در شهر تهران

تهرانی ها موظف به دریافت سفارش و چک کردن آن بصورت حضوری می باشند. در صورت مشکل در کار چاپی، هزینه مرجوع کردن سفارش توسط پیک به عهده مشتری می باشد. در صورت تمایل به ارسال سفارش توسط پیک می توانید هنگام ثبت سفارش، هزینه پیک را هم پرداخت نموده تا پس از آماده شدن سفارش با شما هماهنگ شده و سفارش برای شما ارسال شود. ماکسیمم وزن مجاز برای حمل توسط پیک 20 کیلو و از نظر حجم در حدی که در باکس موتور گنجانده شود. هزینه های اعلامی در سایت با توجه به این وزن و حجم می باشد.

ارسال 35000 تومانی (تمام مناطق 22 گانه شهر تهران) ویژه سفارشاتی است که دارای حجم کم و ماکسیمم وزن 5 کیلوگرم می باشد. طی قرار داد چاپ شاپرک با شرکت حمل نقل فوق، این شرکت روز پس از آماده شدن سفارشات شما، آن را از همکاران ما تحویل گرفته و طی همان روز و یا نهایتا روز بعد به شما تحویل خواهد داد. اصولا ساعت تحویل سفارشات 16 الی 20 می باشد. در نتیجه تحویل سفارشات شما با این نوع ارسال، 24 تا 48 ساعت پس از آماده شدن سفارشتان خواهد بود. در صورتی که سفارشات شما حجم و یا وزن بیشتر از حد مجاز اعلام شده را داشته باشد، مشتری موظف به انتخاب شیوه ارسالی دیگر و پرداخت تفاوت هزینه ارسال می باشد.

ارسال سفارش به شهرستان

جمع آوری سفارشات جهت ارسال به شهرستان به 2 صورت انجام می شود : ارسال تکی و ارسال چندتایی

  • ارسال تکی: در صورتی که مشتری شهرستان هستید و تمایل دارید یک سفارش شما بلافاصله پس از آماده شدن، به تنهایی برای شما ارسال گردد، می توانید هنگام ثبت سفارش، گزینه “ارسال تکی” را انتخاب نمائید. سفارش شما در همان روزِ آماده شدن تحویل باربری و یا تیپاکس می گردد.
  • ارسال چندتایی: در صورتی که مشتری شهرستان هستید و چند سفارش مختلف دارید که در یک زمان و یا زمان های متفاوتی ثبت کردید ولی تمایل دارید جهت کاهش هزینه های ارسال، بصورت یکجا ارسال شود می توانید هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال چندتایی” را انتخاب نمائید. هنگامی که هر کدام از سفارشات شما آماده شود، وضعیت آن در سایت به “آماده تحویل” تغییر کرده و در هر زمانی که تمام سفارشات مد نظر شما آماده بود میتوانید از ناحیه کاربری خود، منوی “درخواست ارسال به شهرستان“، فرم ارسال را پر کرده تا سفارشات شما بصورت یکجا ارسال شود. (این نوع ارسال برای مشتریان همکار ما بسیار مقرون به صرفه می باشد.)

ارسال سفارش به شهرستان به 2 صورت انجام می شود : باربری وطن و تیپاکس

  • باربری وطن: باربری وطن یکی از معدود باربری های موجود می باشد که به اکثر شهرهای ایران ارسال دارد. این نوع ارسال ارزان ترین نوع ارسال به شهرستان می باشد و پیشنهاد ما به همکاران محترم و مشتریانی که وزن و یا حجم سفارش آنها زیاد می باشد نیز باربری است. همکاران ما سفارشات شما را بسته بندی کرده و تحویل باربری وطن می دهند. زمان ارسال به شهرهای نزدیک 1 روز و شهرهای دور اصولا 2 روز می باشد. شما با داشتن شماره بار خود می توانید به انبار باربری شهر خود مراجعه کرده و بسته خود را تحویل بگیرید. در ضمن می توانید تلفنی با آنها جهت ارسال توسط پیک نیز هماهنگ نمائید. تلفن دفتر تهران باربری وطن 55187373 می باشد که می توانید شماره انبار شهر خود را از اپراتورهای باربری وطن جویا شوید. ارسال بار به باربری وطن هر روز 9 صبح می باشد.
  • تیپاکس: تیپاکس یک سیستم حمل و نقل نوین می باشد. سفارش شما را در محل مورد نظر شما در محل کار و یا منزل شما تحویل میدهد. پیشنهاد ما این است که برای سهولت در دریافت بار خود، جهت بسته های کوچک و وزن کم از سیستم حمل و نقل تیپاکس استفاده نمائید تا سفارش خود را در محل مورد نظر خود در کوتاهترین زمان تحویل گرفته و مانند باربری نیازی به مراجعه حضوری شما به دفتر باربری جهت دریافت مرسوله نمی باشد. تحویل سفارشات به تیپاکس هر روز عصر می باشد.
  • لطفا جهت مشاهده هزینه و زمان ارسال توسط تیپاکس به لینک زیر مراجعه فرمائید:

وب سایت حمل و نقل تیپاکس

کلیه سفارشات عمومی و سفارشات اختصاصی که حجم زیادی نداشته باشند بصورت رایگان توسط چاپ شاپرک تحویل باربری وطن و یا تیپاکس می گردد و هیچ هزینه ای بعنوان پیک شهری دریافت نمی شود. تنها هزینه بسته بندی سفارشات دریافت می گردد. هزینه بار پسکرایه شده که در هنگام دریافت بار پرداخت خواهید کرد. ارسال سفارشات به باربری هر روز 9 صبح و تیپاکس هر روز عصر می باشد.