نحوه تحویل و ارسال کارهای چاپی آماده شده | چاپ شاپرک

پیک تهران چاپ شاپرک

شرایط ارسال 8000 تومانی در تهران

 • ماکسیمم وزن مجاز برای این نوع ارسال 5 کیلوگرم می باشد. در نتیجه این ارسال برای کارت ویزیت ها، سربرگ و تراکت های تیراژ پایین بسیار مناسب می باشد.
 • زمان ارسال سفارش، یک روز پس از آماده شدن کار چاپی و از ساعت 9 الی 13 می باشد. در نتیجه مشتری محترم موظف می باشد در این ساعت در محل آدرس اعلام شده حضور داشته و سفارش خود را تحویل بگیرد.
 • روز قبل از ارسال سفارش همکاران ما جهت یادآوری و هماهنگی با شما تماس گرفته و در صورت تمایل می توانید روز ارسال را به یک روز دیگر موکول کنید.
 • در صورت عدم حضور شما در محل اعلام شده در زمان مشخص شده از سوی خودتان، هزینه ارسال مجدد به عهده شما مشتری عزیز خواهد بود.
الوپیک چاپ شاپرک

ارسال در تهران توسط الوپیک

 • برای سفارش هایی که وزن آنها بیشتر از 5 و کمتر از 20 کیلو می باشد بهترین گزینه است.
 • بلافاصله پس از درخواست شما جهت ارسال، در همان روز ارسال خواهد شد.
 • هنگام ثبت سفارش، می توانید منطقه شهرداری خود را انتخاب کرده و هزینه پیک سفارش خود را پرداخت نمائید.
 • پس از آماده شدن سفارشتان با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورت پاسخگو بودن و تمایل به ارسال در همان لحظه ارسال می شود. در غیر اینصورت می توانید روز و ساعت دیگری را جهت ارسال سفارش مشخص بفرمائید.
باربری چاپ شاپرک

ارسال سفارش به شهرستان

جمع آوری سفارشات جهت ارسال به شهرستان به 2 صورت انجام می شود : ارسال تکی و ارسال چندتایی

 • ارسال تکی: در صورتی که مشتری شهرستان هستید و تمایل دارید یک سفارش شما بلافاصله پس از آماده شدن، به تنهایی برای شما ارسال گردد، می توانید هنگام ثبت سفارش، گزینه “ارسال تکی” را انتخاب نمائید. سفارش شما در همان روزِ آماده شدن تحویل باربری و یا تیپاکس می گردد.
 • ارسال چندتایی: در صورتی که مشتری شهرستان هستید و چند سفارش مختلف دارید که در یک زمان و یا زمان های متفاوتی ثبت کردید ولی تمایل دارید جهت کاهش هزینه های ارسال، بصورت یکجا ارسال شود می توانید هنگام ثبت سفارش گزینه “ارسال چندتایی” را انتخاب نمائید. هنگامی که هر کدام از سفارشات شما آماده شود، وضعیت آن در سایت به “آماده تحویل” تغییر کرده و در هر زمانی که تمام سفارشات مد نظر شما آماده بود میتوانید از ناحیه کاربری خود، منوی “درخواست ارسال به شهرستان“، فرم ارسال را پر کرده تا سفاشات شما بصورت یکجا ارسال شود. در صورتی که فرم خود را تا قبل از ساعت 12 ظهر ارسال نمائید سفارش شما در همان روز و در غیر اینصورت روز بعد ارسال می گردد. (این نوع ارسال برای مشتریان همکار ما بسیار مقرون به صرفه می باشد.)

ارسال سفارش به شهرستان به 2 صورت انجام می شود : باربری وطن و تیپاکس

 • باربری وطن: باربری وطن یکی از معدود باربری های موجود می باشد که به اکثر شهرهای ایران ارسال دارد. این نوع ارسال ارزان ترین نوع ارسال به شهرستان می باشد و پیشنهاد ما به همکاران محترم و مشتریانی که وزن و یا حجم سفارش آنها زیاد می باشد نیز باربری است. همکاران ما سفارشات شما را بسته بندی کرده و تحویل باربری وطن می دهند. زمان ارسال به شهرهای نزدیک 1 روز و شهرهای دور اصولا 2 روز می باشد. شما با داشتن شماره بار خود می توانید به انبار باربری شهر خود مراجعه کرده و بسته خود را تحویل بگیرید. در ضمن می توانید تلفنی با آنها جهت ارسال توسط پیک نیز هماهنگ نمائید. تلفن دفتر تهران باربری وطن 55187373 می باشد که می توانید شماره انبار شهر خود را از اپراتورهای باربری وطن جویا شوید.
 • تیپاکس: ارسال توسط تیپاکس برای مشتریانی که سفارش آنها وزن زیادی ندارد و می خواهند سفارش خود را در محلی که آدرس آن را ثبت کرده اند تحویل بگیرند مناسب می باشد. در نظر داشته باشید هزینه ارسال با تیپاکس بر اساس وزن بوده و در سال 98 برای 1 تا 6 کیلوگرم بار هزینه ای حدود 25.000 تومان دریافت می گردد. هزینه باربری جهت وزن مشابه حدودا نصف این مبلغ می باشد.

کلیه بسته ها بصورت رایگان توسط چاپ شاپرک تحویل باربری وطن و یا تیپاکس می گردد و هیچ هزینه ای بعنوان پیک شهری دریافت نمی شود. هزینه بار پسکرایه شده که در هنگام دریافت بار پرداخت خواهید کرد.

آموزش دریافت شماره بار ارسال شده