چاپ شاپرک، تولید کننده انواع ساک دستی کاغذی، پارچه ای و پلاستیکی

ساک دستی یا شاپینگ بگ یک محصول پر کاربرد تبلیغاتی می باشد که کاربرد زیاد و متنوعی دارد. از این محصول در تمام فروشگاه ها، نمایشگاه ها و همایش ها استفاده می شود. وقتی محصولی را می فروشید برای تحویل آن می توانید از ساک دستی استفاده کنید. با این کار هر مشتری تا زمانی که از ساک دستی شما استفاده کند به نوعی یک بیلبورد متحرک می باشد که بصورت رایگان کسب و کار شما را تبلیغ می کند. همچنین وقتی برای کسب و کار خود یک ساک دستی اختصاصی چاپ می کنید، اعتماد مشتریان خود را بیشتر جلب کرده و موجب رضایتمندی آنها می شوید. زیرا مشتریان از دریافت خدمات زیبا و ماندگار همیشه استقبال خواهند کرد و به خرید و همکاری با شما ادامه خواهند داد. در نمایشگاه و سمینارها نیز برای ارائه کاتالوگ و سمپل های تبلیغاتی حتما از ساک دستی اختصاصی و شیک استفاده کنید تا در برخورد اولیه، برند و کسب و کار خود را در ذهن مخاطب خود ثبت کنید.

انواع ساک دستی بر اساس جنس

ساک دستی کاغذی

می توان ساک دستی را با استفاده از کاغذ تولید کرد. شاید در ذهن برخی این سوال باشد که آیا کاغذ مقاومت مناسبی دارد؟ برای مقاومت بخشیدن به ساک دستی اصولا از روکش های سلفون استفاده می شود و اگر روکش نشود از کاغذ ضخیم استفاده می شود. برتری ساک دستی کاغذی به مابقی جنس ها، قابلیت چاپ کامل در تمام قسمت های ساک دستی می باشد و می توان حتی به صورت تمام رنگی هر طرح و رنگ دلخواه را روی آن چاپ کرد. انواع ساک دستی کاغذی عبارتند از :

ساک دستی کاغذی گلاسه

این محصول روی کاغذ گلاسه 170 یا 200 گرم چاپ شده و روکش سلفون می شود تا مقاومت بیشتری داشته باشد. می توان از چاپ تک رنگ، 2 رنگ و یا تمام رنگی استفاده کرد تا کارهایی بسیار شیک و فانتزی تولید نمود. اصولا در اکثر گالری های شیک و فروشگاهها و همچنین نمایشگاه ها و سمینارها از این نوع ساک دستی استفاده می شود.

چاپ انواع ساک دستی کاغذی گلاسه در چاپ شاپرک

ساک دستی کاغذی کرافت

این محصول روی کاغذ کرافت 130 گرم چاپ می شود که خود کاغذ دارای رنگ نخودی می باشد که بسیار زیبا و فانتزی هست. این محصول بدون روکش و مات می باشد و می توان بصورت تک رنگ، 2 رنگ و یا چهاررنگ روی آن چاپ کرد. مزیت استفاده از ساک دستی کاغذی کرافت نسبت به کاغذ گلاسه، قیمت پایین آن می باشد. در چاپ شاپرک انواع ساک دستی کاغذی آماده از جنس کرافت آماده فروش می باشد.

چاپ و تولید انواع ساک دستی کاغذی کرافت در چاپ شاپرک

پاکت فست فود کاغذی کرافت

پاکت بیرون بر رستوران یا پاکت فست فود کاغذی کرافت نیز از جمله ساک دستی کاغذی کرافت می باشد. با این تفاوت که چون ماندگری کمتری دارند از جنس کرافت 80 گرم برای تولید آن استفاده می شود و بدون بند تولید می شوند تا از بالا تا شده و منگنه شوند.

چاپ و تولید انواع پاکت فست فود کاغذی و پاکت بیرون بر رستوران

ساک دستی پارچه ای

در تولید این نوع ساک دستی از پارچه سوزنی استفاده می شود. پارچه ها در رنگ های متنوع موجود می باشد و چاپ روی ساک دستی پارچه ای بصورت چاپ سیلک است که می توان تک رنگ، 2 رنگ و … چاپ کرد. این نوع ساک هم بصورت فلت دسته موزی و هم بصورت عطف دار دسته زنبیلی تولید می شود. اگر می خواهید ساک دستی پارچه ای شما حجم بیشتری داشته باشد از کارهای عطف دار استفاده نمائید. مزیت این نوع ساک دستی، ماندگاری بالای آن است که این امکان را به مشتری می دهد تا مدتها از آن استفاده کند.

چاپ و تولید انواع ساک دستی پارچه ای در چاپ شاپرک

ساک دستی پلاستیکی (نایلون تبلیغاتی)

ساک دستی پلاستیکی همان نایلون تبلیغاتی و نایلکس می باشد. این محصول در اکثر فروشگاه ها، بوتیک ها و نوع ارزان آن در سوپرمارکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ نایلون تبلیغاتی بر روی نایلون مشکی و سفید در رنگ چاپ های متنوع امکان پذیر است. انواع نایلون ها عبارتند از: دسته موزی / دسته تقویت / دسته بند دار. این نوع ساک دستی ارزان ترین نوع ساک دستی می باشد که بسیار مقرون به صرفه است.

چاپ انواع نایلون تبلیغاتی در سایزهای متنوع

چاپ شاپرک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

تلگرام اینستاگرام لینکداین گوگل پلاس فیسبوک آپارات

کارت ویزیت خاص | کارت ویزیت خلاقانه | کارت ویزیت برش خاص | کارت ویزیت برش خاص