چاپ تقویم دیواری 4 برگ

چاپ تقویم دیواری 4 برگ یکی از مرسوم ترین شیوه های تبلیغاتی برای جلب توجه مشتریان به عنوان هدایای نوروزی می باشد. تقویم دیواری در سایزهای متنوع و با جنس های مختلف چاپ و توزیع می شوند. مهم ترین فاکتورها جهت انتخاب یک تقویم دیواری مناسب، قیمت، کیفیت و سرعت چاپ آن می باشد. چاپ شاپرک بصورت مستقیم و بدون واسطه ارزانترین خدمات را با بالاترین کیفیت ممکن جهت چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی ارائه می دهد.

چاپ تقویم دیواری تک برگ معمولا در سایزهای  A3 ، B4 ، A4 انجام میشود. جنس کاغذ تقویم اصولا گلاسه 135 ، 150 ، 170 ، 200 ، 250 و 300 گرم است . هر چه ضخامت کاغذ بیشتر باشد ایستادگی و ماندگاری تقویم نیز بیشتر خواهد بود.

چاپ تقویم 4 برگ اختصاصی

تقویم دیوای 4 برگ سایز A4

چاپ تقویم دیواری تک برگ A4
تقویم دیوای 4 برگ سایز A4
 • چـاپ تقویم دیواری 4 برگ
 • سایز A4
 • سایز فایل 29.7×21
 • چاپ تمام رنگی

تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی A3

چاپ تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی
تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی A3
 • چـاپ تقویم دیواری 4 برگ
 • چاپ اختصاصی / سایز A3
 • سایز فایل 29.7×42
 • چاپ تمام رنگی

تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی 25×35

چاپ تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی
تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی 25×35
 • چـاپ تقویم دیواری 4 برگ
 • چاپ اختصاصی / سایز B4
 • سایز فایل 34×24
 • چاپ تمام رنگی

تقویم دیواری 4 برگ 60×22

چاپ تقویم دیواری 4 برگ اختصاصی
تقویم دیواری 4 برگ 60×22
 • چـاپ تقویم دیواری 4 برگ
 • چاپ اختصاصی / سایز 60×22
 • سایز فایل 59×22
 • چاپ تمام رنگی

فایل لایه باز تقویم دیواری

میتوانید از طرح های لایه باز زیر، طرح مورد نظر را دانلود کرده و طبق سایز انتخابی خود آن را بصورت اختصاصی طراحی نمائید. شما میتوانید رنگ پس زمینه را تغییر داده و پس زمینه مورد نظرتان را طراحی کنید و در قسمت بالا خدمات و کسب و کار خود را طراحی کنید.

نکات کلی راهنمای طراحی و چاپ تقویم دیواری 4 برگ:

 • مد رنگی فایل طراحی باید CMYK و ۸bit بوده و باید فرمت فایل ارسالی JPG باشد.
 • در صورتی که توسط کرل طراحی کرده اید خروجی PDF گرفته و در فتوشاپ به JPG تبدیل نمائید.
 • برش ها دارای خطا بوده و از طرفین به یک اندازه برابر برش نمی خورند. تا حد ممکن از طرح های قرینه استفاده نکنید.
 • فونت های مشکی باید دارای کد رنگی C=0 M=0 Y=0 K=100 باشد و سایز فونت نباید از ۶ پوینت کمتر باشد.
 • جهت استفاده از فونت سفید در زمینه مشکی حتما باید به فونت،استروک تک رنگ مشکی ۲ پیکسل دهید.
 • در صورت استفاده از فونت مشکی در زمینه رنگی باید فونت را مولتی پلای کنید.
 • زمان چاپ: زمان سفارشات به جنس آن بستگی دارد که در فرم بالا آمده. در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ثبت شود از همان روز و در غیر اینصورت از روز کاری بعد محاسبه خواهد شد. زمانهای اعلامی زمان چاپ بوده و تحویل یا ارسال آن صبح روز بعد می باشد.

سوالات متداول در مورد چاپ تقویم دیواری

نحوه ثبت سفارش چـاپ تقوی دیواری در سایت شاپرک چگونه است؟

در بالا انواع مختلف تقویم با توجه به نوع سایز آنها دسته بندی شده است. در هر دسته تنوع مختلف آن جنس به همراه سایزهای مختلف قابل اجرا، تعداد، زمان چاپ و قیمت ها آمده است. شما وارد جنس مورد نظر شده و آیتم های مورد نظر را انتخاب می کنید. سپس فایل نهایی و آماده تقویم دیواری خود را که با فرمت JPG و با مُد رنگی CMYK است را آپلود می کنید و پس از اتمام آپلود و در مراحل بعدی سفارش خود را نهایی و ثبت می کنید.

اگر فایل آماده و مناسب برای چاپ نداشته باشم چکار کنم؟

شما میتوانید با ثبت سفارش طراحی تقویـم دیواری تک برگ و ارسال فایل لوگو و اطلاعات لازم جهت طراحی، مانند نام مجموعه، نام شخص و سمت، آدرس و تلفن، مشخصات شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و ایمیل و همچنین رنگ مورد نظر خود جهت طراحی، این کار را به همکاران ما در آتلیه طراحی چاپ شاپرک بسپارید تا بهترین و مناسب تربن طرح را به شما ارائه دهند. همکاران ما طرح را برای شما ارسال نموده و شما میتوانید نظرات و تغییرات مد نظر را تا نهایی شدن کامل طرح اعلام نمائید تا از سوی ما انجام و مجدد برای شما ارسال گردد.

نحوه تحویل و یا ارسال سفارشات تقویم دیواری تک برگ چگونه است؟

نحوه تحویل یا ارسال سفارشات مشتریان تهرانی: مشتریان عزیز در شهر تهران میتوانند بصورت حضوری سفارشات خود را از انبار چاپ شاپرک دریافت نمایند. همچنین حین ثبت سفارش، شما میتوانید گزینه ارسال توسط پیک را انتخاب نمائید تا همکاران ما بلافاصله پس از آماده شدن سفارش با شما هماهنگ نموده و برایتان توسط پیک ارسال نمایند.

نحوه ارسال سفارشات مشتریان شهرستانی: ارسال سفارشات به شهرستان به 2 روش باربری وطن و تیپاکس می باشد. ارسال و تحویل بار به این مجموعه ها به صورت رایگان و بدون هزینه پیک شهری انجام میشود و هزینه ارسال بار پس کرایه شده و به عهده مشتریان عزیز می باشد. هزینه ارسال توسط باربری از تیپاکس ارزانتر می باشد ولی تیپاکس بسته شما را در آدرس مورد نظر شما تحویل میدهد در صورتی که شما خودتان باید بسته خود را از انبار باربری شهرتان دریافت نمائید.

دلیل ارزان بودن سفارشات نسبت به شرکت های دیگر چیست؟

چاپ شاپرک بصورت مستقیم و بدون واسطه از مشتریان خود سفارش گرفته و چاپ می کند و چون اکثر مشتریان ما همکاران چاپی در تهران و شهرستان می باشند، این مجموعه کمترین قیمت را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد و مانند شرکت های دیگر 2 نوع قیمت برای همکار و غیر همکار ندارد. چاپ شاپرک سعی بر آن داشته تا با حذف هزینه های مازاد و از بین بردن واسطه ها، کمترین قیمت را برای چاپ سفارشات خود ارائه دهد.

تعهد و گارانتی چاپ شاپرک نسبت به سفارشات چاپی خود چیست؟

چاپ شاپرک به عنوان یک چاپخانه مشتری‌محور ، رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پاسخگویی نسبت به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده و مرتفع‌سازی آن را از وظایف اصلی خود می‌داند. مشتریان گرامی باید نکاتی را در مورد چاپ تقـویم دیواری نیز در نظر بگیرند. چاپ سفارشات در فرم های عمومی نیز انجام میشود. در این فرم ها فایل شما به همراه فایل های مشتریان دیگر در یک فرم بسته شده و چاپ میشود که این موضوع موجب میشود که علاوه بر کم شدن هزینه های چاپ، رنگ های طرح های مختلف کمی روی هم تاثیر گذاشته و مقداری تغییر رنگ در سفارش شما وجود داشته باشد. تراکـت ها همیشه در هنگام برش دارای مقداری خطا بوده و از طرفین به یک اندازه و برابر برش نمی خورند.

در صورتی که خطاهای چاپی نظیر لک، رنگ پاشیدگی، کجی و اشتباهات برش، جابجایی بیش از اندازه یووی موضعی نسبت به فایل چاپی، بلند شدن روکش های سلفون و از این قبیل مشکلات در سفارشات باشد، این مجموعه خود را موظف به اصلاح و یا تجدید چاپ سفارش شما با همان زمان چاپ اولیه می داند.

آیا می توان ابعاد تقویم را تغییر داد و با اندازه دلخواه چاپ کرد؟

بله. ما سایزهای استاندارد تقویم را جهت ثبت سفارش قرار داده ایم ولی هر سایز دیگری را می توانیم برای شما چاپ کنیم. اگر مایل به چـاپ این محصول در سایز خاص می باشد یک سایز نزدیک به سایز مد نظر ثبت سفارش کرده و قبل از پرداخت تلفنی هماهنگ نمائید تا سایز و هزینه فاکتور شما را تغییر دهیم و سپس پرداخت نمائید.

چاپ شاپرک به عنوان اولین چاپخانه دارای سیستم ثبت سفارش آنلاین چاپ، این امکان را برای مشتریان محترم خود فراهم کرده است تا بدون نیاز به حضور فیزیکی بتوانند تنوع محصولات تقویم دیواری همراه با تعرفه هر کدام را در سایت www.shaparakgroup.com مشاهده کرده و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. کارشناسان و همکاران متخصص و مجرب ما آماده مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می‌باشند.

چاپ شاپرک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

چاپ شاپرک توئیتر چاپ شاپرک یوتیوپ چاپ شاپرک تلگرام اینستاگرام آپارات فیسبوک لینکداین