توجه: مشتریان گرامی در هر لحظه می توانید وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید. برای این منظور باید پس از کلیک بر روی پیگیری سفارش ، شماره سفارش خود را در فرم وارد نمایید .

گروه چاپ شاپرک

feature one

گروه چاپ شاپرک

گـروه چـاپ شاپـرک سالهاست که در زمینه ارائه خدمات چاپ افست و دیجیتال فعالیت نموده و اکنون پس از سال ها فعالیت مستمر با هدف بهینه سازی صنعت چاپ، اقدام به گسترش فعالیت خود نموده است و به همین منظور این گروه بخشی را به نام سفارش آنلاین چاپ راه اندازی نموده تا شما عزیزان بدون نیاز به مراجعه حضوری از سراسر کشور بتوانید به بهترین نحو سفارشات چاپی خود را تحویل بگیرید. در گروه چاپ شاپرک هر آنچه از دنیای گسترده چاپ و تبلیغات احتیاج داشته باشید در یک مجموعه برای شما گرد هم آمده است. این مجموعه آمادگی کامل خود را جهت دریافت و اجرای سفارشات شما را بصورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری اعلام می دارد.

feature two

نحوه سفارش

سفارش آنلاین : جهت سفارش خدمات طراحی و چاپ بر روی منوی سفارش آنلاین کلیک نموده و وارد قسمت ثبت سفارش شوید. سپس برای اولین بار ثبت نام نموده و اطلاعات خواسته شده را بصورت کامل و صحیح وارد نمائید. وارد قسمت سفارش شده و نوع سفارش خود را انتخاب کنید. در صورتی که فایل شما آماده است آن را ارسال کرده و در صورتی که مایل به سفارش طراحی می باشید کلیه اطلاعات لازم جهت طراحی را ثبت کنید.لازم به ذکر است که پس از ثبت سفارش فاکتور شما صادر شده و می بایست جهت شروع کار طراحی و چاپ نسبت به پرداخت آن اقدام نمائید. در صورتی که سفارش طراحی دهید، طرح اجرا شده برایتان ارسال می گردد و پس از مشاهده از سوی شما و انجام تغییرات و تائید شما چاپ می گردد.

feature three

قابل توجه

توجه : اشکالات کارهای چاپی حداکثر به مدت 7 روز بعد از تحویل و ارسال کار قابل بررسی بوده و در صورت وجود ایراد چاپی مجددا چاپ شده و ارسال می گردد. لازم به ذکر است لازمه چاپ مجدد ارسال کل کار بوده و کسر حتی یک برگ از کل کار به مفهوم قابل استفاده بودن کارها بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ مجدد ندارد. >>> فرمت فایل ارسالی : فایل های ارسالی جهت چاپ با فرمت jpg و رزولیشن 300 پیکسل بر اینچ باشد و در صورت ارسال فایل لایه باز تمام خطاهای احتمالی از قبیل تغییر فونت، وکتور، افکت و رنگ به عهده سفارش دهنده می باشد.

لینک های مهم

logo-samandehi
logo three
logo four