چاپ شاپرک ، مرکز تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت ، تراکت، سربرگ و پاکت (چاپ ست اداری) ، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل و … می باشد. این مجموعه مبتکر و مجری اولین وب سایت سفارش آنلاین چاپ در ایران بوده و یکی از کاملترین مجموعه های چاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. آتلیه طراحی شاپرک ارائه دهنده طرح های زیبا و مبتکرانه می باشد. مشتریان گرامی می توانند هم بصورت حضوری و هم بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چاپ خود را ثبت و دریافت نمایند.

کارت ویزیت

تراکت

سربرگ

پاکت

بروشور

فاکتور

کاتالوگ

پوستر

فولدر

لیوان کاغذی

ساک دستی

لیبل

به علت افزایش قیمت کاغذ و مواد اولیه، کلیه قیمت ها از اول اردیبهشت دچار افزایش قیمت خواهند بود و به مرور در سایت اعمال می شود. در صورتی که سفارشی ثبت شود و مشمول افزایش قیمت شده باشد، در همان روز یا نهایتا تا 24 ساعت اعلام خواهد شد. در صورت تمایل به انجام کار، مشتری موظف به پرداخت تفاوت هزینه می باشد. در غیر اینصورت فاکتور فوق حذف و مبلغ عودت خواهد شد.

نرم افزار طراحی آنلاین شاپرک

معرفی و نحوه استفاده

نرم افزار طراحی آنلاین شاپرک یک نرم افزار تحت وب می باشد که به راحتی و بدون نیاز به دانش طراحی و در کوتاهترین زمان می توانید طرح دلخواه خود را نهایی کرده و فایل با کیفیت قابل چاپ دریافت نمائید. صدها طرح آماده در زمینه های شغلی متفاوت در این نرم افزار قرار داده شده که با هر سلیقه ای بتوانید طرح ابتدایی خود را انتخاب کرده و سپس اطلاعات شخصی، لوگو و حتی تصاویر مد نظر خود را روی آن اضافه کرده و طرح دلخواه خود را برای چاپ آماده کنید. با مشاهده ویدئوی آموزشی به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده نمائید.

وب سایت نرم افزار طراحی آنلاین

آموزش استفاده از نرم افزار طراحی آنلاین

ثبت سفارش آنلاین طراحی و چاپ

آموزش ثبت سفارش آنلاین طراحی و چاپ

ثبت سفارش آنلاین

سفارشات طراحی و چاپ در مجموعه شاپرک هم به صورت حضوری و هم از طریق وب سایت شاپرک و به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. شما به راحتی می توانید سفارش هاس طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت نمائید، فایل های خود را ارسال کنید، مراحل انجام سفارش خود را در هر لحظه و به صورت آنلاین چک بفرمائید و کلیه سفارشات خود را از طریق پنل کاربری خود مدیریت کنید.

ثبت سفارش آنلاین