چاپ مجله | چاپ شاپرک مرکز تخصصی چاپ مجله تبلیغاتی

چاپ مجله تبلیغاتی یک محصول پرکاربرد در صنعت تبلیغات می باشد که برای معرفی محصولات و یا خدمات استفاده می شود.

تفاوت چاپ مجله با کاتالوگ در جنس کاغذ استفاده شده در آن و هدف تبلیغ می باشد. اصولا مجله نوعی تبلیغ ارزان تر از کاتالوگ می باشد که به مخاطبان بیشتری نسبت به کاتالوگ داده می شود. به همین دلیل در مجله جنس صفحات داخلی و جلد از گلاسه های گرماژ پایین استفاده می شود و مانند کاتالوگ برای جلد از جنس های ضخیم استفاده نمی شود و همین تغییر موجب ارزان تر شدن چاپ مجله نسبت به کاتالوگ می شود.

چاپ شاپرک مرکز تخصصی طراحی و چاپ مجله چاپ انواع مجله تبلیغاتی در سایز و گرماژ متنوع چاپ انواع مجله ارزان و با کیفیت در چاپ شاپرک چپ شاپرک مرکز طراحی و چاپ انواع مجله تبلیغاتی ارزان

محاسبه قیمت چاپ مجله تبلیغاتی

تعرفه طراحی مجله تبلیغاتی

  • طراحی اختصاصی جهت چاپ مجله طبق اطلاعات، لوگو، رنگ سازمانی و درخواست شما انجام می شود و طرح اولیه برای شما ارسال می کردد. در صورتی که کلیت طرح اولیه را پذیرفتید می توانید تا ۳ بار روی همان طرح ویرایش دهید. در صورتی که طرح اولیه مورد پسند نباشد تا ۲ بار دیگر و با توجه به خواسته های شما طرح جدید ارسال می گردد. اصولا تمام صفحات مجله از یک طرح خاص پیروی می کنند. به همین جهت ابتدا طرح برای یک یا دو صفحه ارسال می شود و در صورت تائید بقیه صفحات مشابه طرح تائید شده انجام می شود. در صورتی که هر صفحه طرح متفاوت داشته باشد هزینه طراحی افزایش می یابد.

چاپ شاپرک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

چاپ شاپرک توئیتر چاپ شاپرک یوتیوپ چاپ شاپرک تلگرام اینستاگرام آپارات فیسبوک لینکداین